Тренувальні трусики Disney махрові (для дівчинки) - Розмір (80, 90, 100)

396
В наявності
80,00 грн

Купити Тренувальні трусики Disney махрові (для дівчинки) - Розмір (80, 90, 100) в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Розмір
  • 80
  • 90

Опис

Тренувальні трусики Disney махрові (для дівчинки) - Розмір (80, 90, 100)

Тренувальні Трусики Disney, зроблені з бавовняної махрової трикотажної тканини та непромокаючої мембрани всередині в районі попису.

Поглинаючий шар бавовняна махра+ поглинаючий прошарок.

Тренувальні трусики зроблені з махрової 100% бавовняної тканини і непромокаючої мембрани всередині. На ніжках беєчка, а висока непромокальна мембрана спереду чудово запобігає витоку.

Прекрасний бюджетний варіант для економних мам.

Три шари: бавовняна махра + поглинаючий прошарок + непромоканіма мембрана + бавовняна махрова тканина

Практично всі тренувальні труси більші (об'ємніші) звичайних трусиків. Для того щоб правильно вибрати розмір трусиків, рекомендуємо відштовхуватися від об'єму стегон дитини (завмер навколо попи по центру). Поділіть цей замір навпіл і дивіться ширину трусиків, вказану в картці товару. Ви повинні поміщатися в замір. Якщо малюк дуже стрункий або великий, рекомендуємо також звертати при виборі розміру на об'єм ніжок (вимір вказаний у картці товару).

Важливо знати!!! Тренувальні трусики все промокають із зовнішнього боку (у них таке завдання). Тільки промокнувши, трусики приймають температуру навколишнього середовища та стають холодними та не комфортні малюкові. І цей дискомфорт допомагає малюкові привчитися до горщика. У герметичному підгузку такого ефекту немає.

Розміри:

80(9-11кг) висота 20см, ширина 22см, талія напівобхват у не натягнутому вигляді/у натягнутому вигляді 14/29см. ніжки 12/16см

90(11-12кг) висота 21см, ширина 25см, талія напівобхват у не натягнутому вигляді/у натягнутому вигляді 16/31см. ніжки 13/17см

100 (12-14кг) висота 22см, ширина 26см, талія напівобхват у не натягнутому вигляді/натягнутому вигляді 19/33см. ніжки 13/17см

Кольори різні відправляємо у випадковому порядку. Бірки на трусиках зрізані.

Деталі товару

Відгуки

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння