Прокладки для грудей


ОСЬ ЧОМУ БАМБУК КРАЩЕ ХЛОПКА:

Властивості бамбука:

Виявляється, бамбук в природі не гниє, де б він не знаходився: в болоті чи, в брудній чи воді, або в будь-яких інших патогенних умовах. Це відбувається завдяки знаходиться в його трубчастої структурі речовини, відкритого японськими вченими і названому ними "bamboo kun" - "бамбуковий нефрит".

Саме завдяки цій речовині вироби, виготовлені з бамбукових волокон, мають виражені протимікробні властивості. Так, на поверхні стовідсотково натурального бамбукового полотна за добу природним чином гине до 75% бактерій.

Бамбукове волокно має високу пористість, а, отже, гігроскопічність. Швидкість вбирання вологи у бамбукового волокна в 4 рази вище, ніж у бавовни, а обсяг вбирає вологи більше в 1,6 рази.

Волокно бамбука дуже міцне. Саме тому стародавні рукописи, написані на папері з бамбука, збереглися до наших днів.

Бамбукове волокно м'яке і має природним блиском, тому тканина з нього дуже ніжна і на дотик нагадує шовк.

важливим властивістю є і екологічність цього матеріалу. Бамбук росте в екологічно чистих районах Південно-східної Азії. Будучи самим швидкозростаючим рослиною на планеті, бамбук не вимагає хімічних добрив для стимуляції росту, а обробка парою, необхідна для отримання бамбукового волокна, які не завдає жодної шкоди довкіллю.

Повітропроникність матерії забезпечує особлива, пориста, структура волокон. За бамбуковій тканиною закріпилася репутація текстилю, якому не страшні будь-які бактерії. Причому бактеріальна захист подарована бамбуку природою, а не хімічною промисловістю. Бамбукова тканина - не тільки доктор, але і косметолог.

Що входить в волокна рослини компонент пектин надає оздоровчий вплив на шкіру, спонукаючи її клітини до повноцінного росту.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння