Непромокальні пелюшки

Пелюшка двостороння бамбук... Пелюшка двостороння бамбук... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоп. фланель - Розмір 30 * 45см

33
125,00 грн
Пеленка двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоп. фланель - Розмір 30 * 45см Пеленка непромокаючий багаторазова
Пелюшка двостороння бамбук... Пелюшка двостороння бамбук... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоп. фланель - Розмір 70 * 80см

1736
400,00 грн
Пеленка двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоп. фланель - Розмір 70 * 80см Пеленка непромокаючий багаторазова
Пеленка непромокаемая двухсторонняя бамбук махра + непром. дышащая мембрана + хлоплок трикотаж - Размер 30*45см купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Пеленка непромокаемая двухсторонняя бамбук махра + непром. дышащая мембрана + хлоплок трикотаж - Размер 30*45см купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаючий двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоплок трикотаж - Розмір 30 * 45см

965
130,00 грн
Пеленка непромокаючий двостороння бамбук махра + непром. дихаюча мембрана + хлоплок трикотаж - Розмір 30 * 45см Пеленка непромокаючий багаторазова
Пелюшка непромокаючий... Пелюшка непромокаючий... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаючий багатошарова хлопкаовая + бамбук махра, двостороння - Розмір 50 * 70см

831
300,00 грн
Пеленка непромокаючий багатошарова хлопкаовая + бамбук махра, двостороння - Розмір 50 * 70см Пеленка непромокаючий багаторазова
Пелюшка непромокаєма... Пелюшка непромокаєма... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 50*70см

947
300,00 грн
Купити Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 50*70см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пелюшка непромокаєма... Пелюшка непромокаєма... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 67*89см

7668
410,00 грн
Купити Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 67*89см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пелюшка непромокаєма... Пелюшка непромокаєма... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 68*100см

7669
475,00 грн
Купити Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 68*100см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пелюшка непромокаєма... Пелюшка непромокаєма... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 70*120см

7670
550,00 грн
Купити Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 70*120см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пелюшка непромокаєма... Пелюшка непромокаєма... 2
Available
Непромокальні пелюшки

Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 100*150см

7671
900,00 грн
Купити Пелюшка непромокаєма органічна бавовна + мікрофібра, двостороння - Розмір 100*150см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

непромокальні пелюшки ДЛЯ ВАШИХ ДЕТОК

C самого народження малюка кожна мама стикається з питанням про необхідність покупки непромокаючої пелюшки. Одні мами вибирають одноразові пелюшки, інші ж зупиняють свій вибір на багаторазових тканинних непромокальних пелюшках. У нашому інтернет магазині "Берегиня" представлені саме такі пелюшки.

Почнемо з питання, де саме можуть нам знадобитися пелюшки. Для тих, хто користується одноразовими памперсами - пелюшки потрібні для пеленального столика, дитячого ліжечка (адже малюк нехай і не пісяє в неї, але часто буває сригивает випите молочко), походів в дитячу поліклініку, масажу, або просто для моменту відпочинку дитини від підгузника. А також необхідна річ при відучення малюка від памперсів. Адже завжди настає момент, коли малюк вже ніби й не пісяє в ліжечко, але бувають і промахи.

Для мам, які обрали природне сповивання і догляд від одноразових підгузників, непромокальні пелюшки стануть надійними помічниками кілька перших років життя малюка . У ліжечку, на дивані, в колисці, пеленальном столику, автокріслі, в гостях, поліклініці, спільного сну і т.д. Такі мами готові до протікання в дихаючих підгузниках і трусиках і підстраховуються непромокальними пеленочку.

Чим же відрізняються пелюшки?

Пелюшки бувають односторонні і двосторонні, з додатковим всмоктує шаром і без нього, з бавовняним або бамбуковим верхнім шаром, з резиночками і без них, від маленького до великих розмірів.

Як правило, двосторонні пелюшки краще тримають форму і завдяки негладкою другий стороні не зіщулюються при русі малюка. Додатковий поглинаючий шар зменшує діаметр мокрої плями після попис, збільшує щільність пелюшки і тим самим збільшує її здатність при русі малюка. Але такі пелюшки будуть довше сохнути ніж пелюшки без додаткового всмоктуючого шару.

Бамбукові пелюшки набагато м'якше порівняно з бавовняними пелюшками, краще вбирають рідину, але більш вимогливі до прання і є менш зносостійкими в порівнянні з бавовняними непромокальними пелюшками.

Резиночки в основному присутні на пелюшках великого (ліжкового) розміру пелюшок. І допомагають зафіксувати пелюшку на матраці дитячого ліжечка.

Завдяки великій різноманітності розмірів кожна мама може підібрати необхідний їй розмір виходячи з призначення водонепроникною пелюшки.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння