Зубні щітки

Зубные щетки технология Нано из нано смолы с добавлением бамбукового угля Анатомическая форма купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Зубные щетки технология Нано из нано смолы с добавлением бамбукового угля Анатомическая форма купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Зубні щітки

Зубні щітки технологія Нано з нано смоли з додаванням бамбукового вугілля Анатомічна форма

166
110,00 грн
Купити Зубні щітки технологія Нано з нано смоли з додаванням бамбукового вугілля Анатомічна форма в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Зубна щітка нового покоління з використанням нанотехнологій з щетиною з бамбукового вугілля (цим і пояснюється чорний колір).

  • Ця унікальна зубна щітка допоможе відновити природну білизну зубів.
  • Її щетина випромінює негативні іони і інфрачервоне випромінювання, а також володіє сильними антибактеріальними властивостями.
  • Завдяки нанотехнологій, щетина покрита 99,9% шаром бамбукового угля.К тому ж зубна щітка має два види довжини щетини, це допомагає не тільки ретельно промасажувати ясна, але і вичистити важкодоступні місця.
  • Особливо оцінять ефект цієї диво-щітки любителі кави і курці - завдяки сильним абсорбуючим властивостям бамбукового вугілля, щітка має відбілюючим властивістю.
  • на відміну від звичайної, на цій зубній щітці не залишаються шкідливі бактерії, так як бамбуковий вугілля має дуже вираженими бактерицидними властивостями, і тому щітка прослужить Вам набагато довше - до 12 місяців!
  • Ця щітка має сильну дезодорирующим властивістю - відоме властивість вугілля вбирати всі запахи, дозволить Вам значно освіжити Ваше дихання.
  • М'якість щітки можна регулювати за допомогою гарячої води. Потримавши її 15-30 секунд в гарячій воді, Ви зможете значно пом'якшити щетину.
  • Завдяки ефективності цієї зубної щітки, Ви зможете заощадити використання зубної пасти до 4 разів

Відгук про щітках з Інтернету

Купила я ці щітки для проби, за принципом "все побігли, і я побіг" Але це виявилася дуже вдала покупка, за дуже скромні гроші. Раніше я користувалася електричною зубною щіткою від Braun, але після першої ж чищення зубів вугільної щіткою, повністю від неї відмовилася від Braun. Справа в тому, що у вугільній щітці поєднане два типу щетини, це чітко видно на фото нижче. Вугільна зубна щітка Nano Dental Care м'яка, емаль і ясна не дряпає, але при цьому дивним чином очищає все важкодоступні місця. Ніяким іншим зубних щіток і не снився такий результат. Тонкі і довгі щетинки виконують роль зубної нитки, спокійно (цього навіть не відчуваєш) проникає між зубів і вичищає ідеально весь зубок. Зуби чистити одне задоволення. Так само помітила, що ідеально гладкі і чисті зуби зберігаються набагато довше, я вже давно забула, що таке наліт))) Ну і головна заслуга! У мене раніше кровоточили ясна, під час чищення зубів, причому при будь-яких зубні щітки. З переходом на корейські зубні пасти стало трохи краще, але проблема залишилася. А з переходом на вугільну зубну щітку Nano Dental Care проблема повністю зникла! Я шалено цьому рада! Про те, що зубну щітку не варто міняти протягом 12 місяців, виробники схитрували, тому що через 3 місяці на моїй щітці загнулася трохи довгі щетинки

Унікальні властивості бамбука дозволили створити зубну щітку з ворсом, досить міцним для якісного видалення нальоту з зубів, але одночасно і досить еластичним, щоб м'яко масажувати ясна, не дряпаючи їх .

Зубні щітки Nano виконані з екологічно чистих матеріалів і мають бактерицидні властивості

Для виробництва щетинок зубної щітки в якості сировини використовується бамбук росте в високогір'ях більше 5 років. Бамбук, протягом 30-ти днів обпалюється при високих температурах, в результаті чого виходить щільна маса, що має пористу структуру, яка володіє вологостійкістю і антибактеріальними властивостями.

Крім того, отриманий склад бамбукового вугілля випромінює корисні для людини Терагерцеві хвилі і утворює негативні іони кисню, що сприяє активізації клітин в організмі, покращує кровообіг.
Колір зубної щітки черний- це природний колір бамбукового вугілля.

Щетинки містять в собі іони активного бамбукового вугілля, які мають високий адсорбуючим властивістю, перешкоджають накопиченню вологи, видаляють зубний наліт.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння