Слюнявчики і фартухи


Слюнявчики і фартухи для самих маленьких

З самого народження малюк харчується молоком матері. Як правило, після 6 місяців батьки вводять прикорм і пропонують малюкові пробувати нову для нього їжу. А щоб дитина не забруднив одяг, йому надягають нагрудники і слюнявчики .

В цей час приємно дивитися, як дитина зовсім по-дорослому їсть з ложки і розмазує каші і пюре всюди: по тарілці, столу, кофтині, долоньках. Він вчиться приймати «іншу» для нього їжу, тому дорослі повинні проявити терпіння і наполегливість. І якщо вже зацікавився їжею дорослих Ваш немовля, одяг для годування - це порятунок від додаткових прань. Слюнявчики для дітей є необхідним предметом одягу. Адже вони допомагають зберегти охайність і захищають речі від плям.

Слинявчик для дітей може бути виконаний з різних матеріалів. Залежно від цього фактора вироби можна розділити на чотири типи:

  • Тканинний - найбільш звичний вигляд нагрудника. Зазвичай вони виготовляються з махорки або трикотажу, завдяки чому добре вбирають вологу. Ця особливість дозволяє використовувати виріб для новонароджених та немовлят, які мають рясним слиновиділенням.
  • Пластиковий - призначений виключно для їжі. Такі моделі, як правило, оснащують спеціальним «кишенькою», що не дає їжі потрапити на підлогу, одяг або меблі.
  • клейончасту - подібні нагрудники прекрасно відштовхують воду, зберігаючи одяг дитини сухий і чистою.
  • Комбінований - має кілька шарів для максимального захисту від забруднень. Верхнє покриття таких виробів є тканинним, а нижня - клейончастим.
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння