Гребінці з Рогу

Гребінь з рогу 16-15см... Гребінь з рогу 16-15см... 2
Available
Гребінці з Рогу

Гребінь з рогу 16-15см (густі зубці)

21
270,00 грн
Купити Гребінь з рогу 16-15см (густі зубці) в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Гребінець з рогу 18-19см Гребінець з рогу 18-19см 2
Available
Гребінці з Рогу

Гребінець з рогу 18-19см

2127
270,00 грн
Купити Гребінець з рогу 16см і 18см в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Гребінь з рогу 16-15см... Гребінь з рогу 16-15см... 2
Available
Гребінці з Рогу

Гребінь з рогу 16-15см (рідкісні зуби)

2216
270,00 грн
Купити Гребінь з рогу 16-15см  (рідкісні зуби) в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Натуральна гребінець з рогу (ручна робота)

Показання до застосування гребінців з рогу:

  • повільне зростання або випадання волосся
  • лупа
  • простудні захворювання
  • нервове збудження і безсоння
  • головні болі

Гребінець з рогу не призначена для укладки волосся. Основний її завданням є очищення шкіри від ороговілих клітин шляхом їх притягнення, що прискорює процес клітинного оновлення і покращує циркуляцію крові. Це сприяє постачанню киснем кореня волоса. Використовувати її рекомендується раз в 2-3 дня або безпосередньо перед нанесенням концентратів або сироваток, призначених для шкіри голови. Час впливу: 10-15 хвилин.

В Китаї рогові гребінці використовують вже понад п'ять тисяч років. Великий вчений, лікар і фармаколог Лі Шичжень в довіднику традиційної китайської медицини «Беньцао ганму» писав про них: «Тільки гребінець з рогу має таку особливість, як притягання крові. Варто провести нею по голові, і ви миттєво відчуваєте прилив тепла, шкіра зігрівається і стає рум'яною. Масаж шкіри голови гребінцем з рогу зніме нервову напругу. Постійне використання рогових гребінців запобіжить випадання волосся і позбавить від лупи. Тривале використання рогових гребінців усуне часті головні болі і безсоння ».

12 головних меридіанів і 8 додаткових розташовані саме під волоссям. На шкірі голови знаходяться близько чверті всіх акупунктурних точок тіла, крім того, на голові більше десятка спеціальних зон для стимуляції, тому розчісування волосся роговий гребінцем за рахунок її особливостей виробляє ефект імуностимулятора. У процесі розчісування волосся роговий гребінцем стимулюються акупунктурні точки «Бай Хуей», «Си Шень Цун», «Шан Сін», внаслідок чого збільшується приплив крові, що надходить до кореневої частини волоса, ослаблені коріння отримують необхідне живлення і зміцнюються, що зупиняє випадання і інтенсивно стимулює ріст волосся. Рогова гребінець діє на кров, як магніт: провівши нею по шкірі голови, ви відчуєте тепло, викликане миттєвим збільшенням швидкості циркуляції крові, що як раз і необхідно при надмірно повільній швидкості росту волосся або їх випаданні.

Зубчики роговий гребінці збирають все ороговілі клітини, завдяки чому поживні речовини з еліксирів, масок і сироваток без утруднення проникають до кореня волоса. Гребінець затримує на собі всі шкідливі бактерії і зайвий жир, що виділяється сальними залозами. Застосування роговий гребінця сприяє профілактиці і лікуванню лупи, усунення лущення шкіри голови. Після застосування її потрібно просто протерти сухою серветкою.

При массировании роговий гребінцем поліпшуються обмінні процеси в шкірі, виводяться токсини. Дівчата не забувають про масажною щітці, приймаючи ванну, користуються скрабами для тіла перед нанесенням поживних обгортань, роблять пілінг обличчя, а ось про шкіру голови забувають ... Хоча шкіра голови - це рай для бактерій: вона завжди тепла, іноді волога, і їм є де «сховатися».

Зворотною ж стороною гребінця з рогу роблять масаж шиї, щік, лоба - це відомий давньокитайський масаж гуаш. Гуаш є природним неінвазивним способом оздоровлення, що не дає ускладнень. Назви «гуаш» перекладається так: «Гуа» - шкребти, «Ша» - погане. Тобто «скребти все погане». У сучасному Китаї масаж отримав повсюдне поширення. Він займає важливе місце в системі здорового способу життя.

Ручна робота. Всі гребінця відрізняються один від одного за кольором, товщині, малюнку роги. Розбіжність в розмірі ± 2 см. На фото гребінця виставлені для прикладу! Всі гребінця зроблені вручну, відрізняються по товщині і зігнутості (тому що ріг природний матеріал і має різну природну зігнутість) і кольором (природний не рівний окрас роги).

Гребінці відправляються у випадковому порядку. Вибрати можна тільки розмір і основну форму гребінця.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння