Чалма для сушіння волосся і Банні сарафани

Полотенце-Шапочка для сушки волос из плотной микрофибры купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Полотенце-Шапочка для сушки волос из плотной микрофибры купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Чалма для сушіння волосся і Банні сарафани

Рушник-Шапочка для сушки волосся з щільною мікрофібри

1165
80,00 грн
Купити Рушник-Шапочка для сушки волосся з щільною мікрофібри в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Банное женское полотенце-сарафан из микрофибры на резинке купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Банное женское полотенце-сарафан из микрофибры на резинке купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Чалма для сушіння волосся і Банні сарафани

Банний жіноче рушник-сарафан з мікрофібри на гумці

1132
300,00 грн
Купити Лазневе жіноче рушник-сарафан з мікрофібри на гумці в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Полотенце Чалма, Тюрбан для сушки волос из плотной микрофибры купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Полотенце Чалма, Тюрбан для сушки волос из плотной микрофибры купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Чалма для сушіння волосся і Банні сарафани

Рушник Чалма, Тюрбан для сушки волосся з щільною мікрофібри

602
90,00 грн
Купити Рушник Чалма, Тюрбан для сушки волосся з щільною мікрофібри в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Рушник Чалма, Тюрбан для... Рушник Чалма, Тюрбан для... 2
Product available with different options
Чалма для сушіння волосся і Банні сарафани

Рушник Чалма, Тюрбан для сушки волосся з пухнастою мікрофібри

603
80,00 грн
Купити Рушник Чалма, Тюрбан для сушки волосся з пухнастою мікрофібри в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Рушник для голови - це просто незамінна річ для будь-якої жінки!

Як зручно займатися косметичними процедурами, сушити вологе волосся або просто приймати ванну, коли рушник зручно зафіксовано на голові.

чалма або тюрбан для сушки волосся

Прекрасно вбирає вологу. Підходить для волосся будь-якої довжини. Зручність і комфорт у використанні. Волосся сохнуть в три рази швидше.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння