Тренувальні Трусики з марлевим всмоктує шаром 4слояa - Розмір 100 (S)

1708
В наявності
100,00 грн

Купити Тренувальні Трусики з марлевим всмоктує шаром 4слояa - Розмір 100 (S) в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Опис

Тренувальні трусики з марлевим всмоктує шаром. Забезпечені резиночками на ніжках, що перешкоджає протіканню.

Трусики мають високу посадку. Дуже якісне пошиття і дуже м'які і приємні на дотик.

Поглинаючий шар складається з 4-х шарів бавовняної марлі, дуже хороші абсорбуючі властивості. Склад: 100% бавовняна тканина, 4-х шаровий бавовняний всмоктуючий шар + непромокаючий дихаюча мембрана.

Практично всі тренувальні труси більші (об'ємніші) звичайних трусиків. Для того щоб правильно вибрати розмір трусиків рекомендуємо відштовхуватися від об'єму стегон дитини (завмер навколо попи по центру). Поділіть цей замір навпіл і дивіться ширину трусиків, вказану в картці товару. Ви повинні поміщатися в замір. Якщо малюк дуже стрункий або великий, рекомендуємо також звертати при виборі розміру на об'єм ніжок (замір вказаний у картці товару).

Важливо знати!!! Тренувальні трусики все промокають із зовнішнього боку (у них таке завдання). Тільки промокнувши, трусики приймають температуру навколишнього середовища та стають холодними та не комфортні малюкові. І цей дискомфорт допомагає малюкові привчитися до горщика. У герметичному підгузку такого ефекту немає.

Розмір: 100 (S)

Заміри 100:

Висота: 22см

Ширина: 25см

Резіночка на талії в НЕ натягнутому вигляді / натягнутому, напівобхват: 18 / 32см

Резіночка на ніжках в НЕ натягнутому вигляді / натягнутому, напівобхват: 11 / 16см

Для того щоб правильно вибрати розмір трусиків рекомендуємо відштовхуватися від обсягу стегон дитини (завмер навколо попи по центру). Делите цей завмер навпіл і дивіться ширину трусиків, зазначену в картці товару. Ви повинні поміщатися в завмер. Якщо малюк дуже стрункий або великий, рекомендуємо також звертати при виборі розміру на обсяг ніжок (завмер вказаний в картці товару).

Деталі товару

Відгуки

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння