Трусики без аплікацій, з резиночками на ніжках - Розмір 90

1686
В наявності
100,00 грн

Трусики Sassy Qianquhui без аплікацій, з резиночками на ніжках - Розмір 90 в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Колір трусиків
  • Унісекс (випадковий малюнок)

Опис

Трусики Sassy (Qianquhui) зроблені з  бавовни + непромокаючий мембрана. 

Трусики трухслойние (Верзняя бавовняна тканина, непромокаючий мембрана, бавовна мазра). Поглинаючий шар бавовна мазра. Трусики з резиночками на ніжках.

Практично всі тренувальні труси більші (об'ємніші) звичайних трусиків. Для того щоб правильно вибрати розмір трусиків рекомендуємо відштовхуватися від об'єму стегон дитини (завмер навколо попи по центру). Поділіть цей замір навпіл і дивіться ширину трусиків, вказану в картці товару. Ви повинні поміщатися в замір. Якщо малюк дуже стрункий або великий, рекомендуємо також звертати при виборі розміру на об'єм ніжок (замір вказаний у картці товару).

Важливо знати!!! Тренувальні трусики все промокають із зовнішнього боку (у них таке завдання). Тільки промокнувши, трусики приймають температуру навколишнього середовища та стають холодними та не комфортні малюкові. І цей дискомфорт допомагає малюкові привчитися до горщика. У герметичному підгузку такого ефекту немає.

Заміри 90

ширина 27см,

талія НЕ натягнута 16см, талія в натягнутому вигляді 31см,

висота 23см,

резіночка на ніжках не натягнута 10см, натягнута 16см

Заміри 100

ширина 28см,

талія НЕ натягнута 17см, талія в натягнутому вигляді 34см,

висота 24см,

резіночка на ніжках не натягнута 10см, натягнута 16смДеталі товару

Відгуки

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння