ТТ Ориджинал


Класика досконалості. Дана лінійка знаменитих гребінців є класичним варіантом бренду. Вона красиво упакована в прозорій пластиковій коробочці. На упаковці також можна розглянути фото дизайнера і його підпис, а також барвистий вкладиш з описом продукту та рекомендаціями щодо застосування.

Ефективність і зручність користування гребінцями

Корпус гребінця ТТ Ориджинал виконаний з пластмаси, а ось самі зубчики м'які і гнучкі (хоча при цьому вони відмінно тримають форму!). Зубчики в цій гребінці розташовані чергуються рядами - довгі, короткі, довгі і т.д. Це зроблено для того, що б та частина шевелюри, що не розчісується при першому русі, розчесалася наступним рядом зубчиків. І потрібно сказати, що така дещо специфічна форма гребінця дійсно ефективна - зубчики не тільки не затягують волосся в вузли, а й розчісують навіть самі заплутані ковтуни.

Окремо потрібно сказати про дизайн: він незвичайний, і привертає увагу, але це зовсім не впливає на зручність користування - за численними відгуками шанувальників ТТ з усього світу, ТТ Ориджинал сміливо можна назвати однією з найбільш зручних гребінців, існуючих на сьогоднішній день.

ТТ Ориджинал - гладка, її дуже приємно тримати в руці. Внутрішня сторона гребінця має два, що відрізняються по довжині, ряду зубчиків, що є фірмовим винаходом бренду. Особливістю даної лінії є і те, що зубці дуже м'які, вони абсолютно не дряпають шкіру голови. Тому така версія брендового лінійки відмінно підходить тим її власницям, у кого волосся не дуже густі, а також тим, у кого чутлива шкіра на голові.

Крім цього дана версія має безліч плюсів:

  • ніжно вичісує сухі, пошкоджені і фарбоване волосся;
  • швидко розчісує волосся після миття;
  • зручно лягає в руку, не заважає розчісування.

Гребінці цієї лінійки добре підійдуть і дітям, адже дуже ніжно і дбайливо доглядають за волоссям.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння