ТТ Еліт


Багатьом дівчатам цікаво, в чому ж відмінність і перевага версії ТТ Еліт. Переваги якості дбайливого розчісування збережено, різниця в формі. Форма мене вигнута, більш рівна. М'які гнуться зубці, розташовані в такому ж порядку, як і класичної версії.

ТТ Еліт ідеально розчісує мокрі і сухі волосся, роз'єднує, відокремлює кожну волосинку. Компактна, зручна, стильна красива гребінець підкреслить ваш стиль. М'який і дбайливий масаж, який забезпечують гнучкі зубчики гребінця, це ще одна перевага цього винаходу.

ТТ Еліт - помічник густого волосся

Дана гребінець має таку ж упаковку, як і ТТ Ориджинал: коробочка з підписом дизайнера, його фото і вкладиш з описом. Вона гладка, приємна на дотик із зовнішнього боку, на якій розміщені фірмові літери назви. З внутрішньої робочої сторони у неї два ряди зубців різної довжини, що значно посилюють прочісування волосся. Від попередньої версії вона відрізняється тим, що зубці виготовлені зі спеціальними ледве помітними наконечниками, які добре прочісують навіть дуже складні заплутаності. Версія Еліт трохи вже й довше ніж Ориджинал, її зручніше тримати, якщо долоню невелика.

Її переваги такі ж, як і у інших:

  • впорається навіть з дуже заплутаними волоссям;
  • відмінно підходить як для сухих, так і для тільки вимитих волосся;
  • не рве волосся, захищає від випадання і посічених кінчиків;
  • зручна в застосуванні для будь-якого віку;
  • володіє особливим дизайном і кольоровою гамою.

На перший погляд гребінець лінійки Еліт може здатися трохи жестковатой, але вона прекрасно підходить для густих і неслухняних шевелюр.

ТТ Еліт - салонний догляд в домашніх умовах

Цієї серії сьогодні віддають перевагу не тільки професіонали, але і ті, хто підшукує гребінець для щоденного використання, ті, кому важливий комфорт і зручність, ті, хто хотів би дбати про своє волосся на рівні постійного відвідування салону краси. Гребінці всіх серій упаковуються в фірмову прозору коробку з відповідною назвою, і завдяки стильному зовнішньому вигляду, така гребінець може бути відмінним подарунком.

Гребінець ТТ Еліт має форму краплі, що дозволяє їй зручно повторювати форму долоні. Цікаво, що ТТ Еліт не мають ручки не через красу, оригінальності та стилю, а по інший, цілком логічною причини - для того, що б зменшити силу помаху руки, що, в свою чергу, мінімізує пошкодження шевелюри при розчісуванні.

Таким чином, ТТ Еліт - це відмінне рішення для тих, хто хотів би в домашніх умовах забезпечити своїм волоссю салонний догляд. З ТТ Еліт можна забути про те, що наелектризовані волосся, ковтуни, що заплуталася шевелюра і т. Д. - тому й не дивно, що сьогодні все більше дівчат вибирає для себе ТТ Еліт.

Зубці гребінця глибоко проникають в масу волосся, це забезпечують доглянутий і акуратний вигляд вашої зачісці. За рахунок вигину модель гребінця ТТ Еліт забезпечує комфортне розчісування для дівчат з волоссям будь-якої довжини.

Якщо ви хочете якомога швидше відростити довге і гарне волосся, тоді гребінець ТТ Еліт допоможе це здійснити за максимально короткий період. При розчісуванні не пошкоджується структура волосся. Так як мокрий волосся найбільш вразливий, і його легко пошкодити або висмикнути при розчісуванні, то з гребінцем серії ТТ Еліт ці проблеми не страшні. Форма, матеріал, гнучкі зубчики виконують завдання розчісування дбайливо. Процес розчісування дарує приємні хвилини, адже це не тільки догляд, але і корисний і приємний масаж голови.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння