ТТ Аква


Сміливо можна назвати одним з останніх нововведень в лінійці інноваційних гребінців ТТ. Від інших моделей, представлених виробником, вона відрізняється, в першу чергу, тим, що вона не ковзає в вертикальному положенні, будучи мокрою. Таким чином, ця гребінець ідеально підійде тим, хто любить і часто робить маски на волоссі, а також вважає за краще розчісувати вологе волосся.

ТТ Аква - незамінний досконалість серед гребінців

Дана лінійка гребінців бренду дуже корисна для догляду за довгим волоссям після душу. Її упаковка така ж, як і у інших ТТ, але змінився дизайн і форма гребінця. Завдяки новому виду її дуже легко і зручно тримати у вертикальному положенні при розчісуванні. Вона не ковзає по мокрих волоссю, а ніжно і акуратно їх розплутує. Така гребінець просто ідеальна для нанесення на волосся поживних масок і інших процедур по догляду за волоссям.

Завдяки оригінальній формі її можна використовувати і як стаканчик. При вазі всього 130г і розмірі 14х9х6 см вона є прекрасним помічником по догляду за волоссям. Крім того, ТТ Аква володіє безліччю інших корисних якостей:

  • підходить для розчісування волосся будь-якого типу;
  • відмінно розчісує дуже сухі і заплутане волосся;
  • красива, зручна, легка в застосуванні.

Її новий дизайн і роботу вдосконалених зубчиків оцінить навіть сама вимоглива модниця. Така ТТ завжди знайде затишне містечко у вашій ванній і стане незамінною для поїздок.

ТТ Аква - легке розчісування прямо у воді

Говорячи про переваги цієї моделі, слід зазначити її зручність: вона не ковзає в руках, не тоне у воді і т.д. Та й зі своїм прямим призначенням ця гребінець справляється без проблем: з її допомогою можна легко і економічно розподілити бальзам по всій довжині волосся, прочесати сплутався довге волосся і т.д. Крім цього, у ванній кімнаті ця гребінець за рахунок своєї незвичайної і ергономічної форми цілком може використовуватися не тільки за призначенням, але і як стакан для необхідних дрібниць.

Таким чином, до незаперечних переваг цієї гребінця можна віднести: широкий асортимент кольорових рішень, комфорт використання (зручно лежить в руці, невелика вага, можливість використання в воді), висока якість прочісування шевелюри і можливість створення пишних укладок.

ТТ Аква - незвичайна стильна гребінець для любительок оточити себе оригінальними речами

Перше, що відрізняє цю гребінець від інших моделей, це трубообразних форма, у вигляді стаканчика. З одного боковини розташовані зубчики. Як завжди зубчики м'які, різної довжини, і добре гнутися. Інша боковина призначена для зручного розміщення корпусу гребінця в руку. Власниці ТТ Аква заявляють, що такий предмет по догляду за волоссям ще краще справляється з розчісуванням і дбайливим доглядом. Волосся не електролізу і не пушаться. Гребінець підійде для рівномірного нанесення масел, бальзамів, масок.

Шукайте спосіб зберегти красу свого волосся - замовляйте гребінець ТТ Аква! Чому виробники вирішили створити гребінець такої незвичайної форми, і навіщо одна бічна сторона відкрита. Перевагою даної конструкції є доступність для промивання корпусу, адже в пологих закритих варіантах, може накопичуватися волога, залишки шампуню, масок та ін. А незвичайну форму гребінця, можна використовувати для зберігання невеликих шпильок або гумок.

Гребінець легка і компактна, незважаючи на довгасту форму, ви легко помістіть її в своїй сумочці, і завжди із задоволенням буде нею користуватися. Як і всі моделі, гребінець забезпечує при розчісуванні легкий приємний масаж шкіри голови.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння