Пальчикові театри

Семья купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Семья купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Пальчикові театри

родина

366
95,00 грн
Купити Сім'я в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пальчиковый театр 12 зверей - Зодиак купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина Пальчиковый театр 12 зверей - Зодиак купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина 2
Available
Пальчикові театри

Пальчиковий театр 12 звірів - Зодіак

590
195,00 грн
Купити Пальчиковий театр 12 звірів - Зодіак в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.
Пальчиковый театр Репка купить в интернет-магазине «Берегиня» Украина
Available
Пальчикові театри

Пальчиковий театр Ріпка

635
180,00 грн
Купити Пальчиковий театр Ріпка в інтернет-магазині «Берегиня». Консультації. Доставка по Україні.

Хочете захопити дітей в цікаву гру?

Тоді пальчиковий театр - це саме те, що ви шукайте!

Пальчиковий театр - це чарівний світ, в якому дитина радіє, граючи, а, граючи, пізнає навколишній світ. Пальчиковий театр - це прекрасний матеріал для розвитку у дітей уяви, мислення й мови. Ігри з пальчиками - це не тільки стимул для розвитку мови і дрібної моторики, а й один з варіантів радісного спілкування з близькими людьми.

Вже у віці 6-7 місяців ви можете "влаштовувати" уявлення для своєї дитини. Наприклад, улюблений каченя буде приходити і співати пісеньки. Це просте уявлення не залишить байдужим вашого малюка.

Пізніше, після 1 року, коли дитина почне розуміти мову, батьки можуть розігрувати маленькі сценки перед ним уже між двома іграшками. Пальчикові ляльки "оживаючи" на пальці не дадуть Вам засумувати, і складуть компанію під час прогулянки або відвідування поліклініки, в дорозі. Вони не займуть багато місця в маминій сумочці і допоможуть розважити малюка.

Пальчиковий театр - це унікальна можливість розташувати казку на долоньці у дитини, в якої він зможе зайняти роль будь-якого героя. Дитина може одягнути будь-якого персонажа собі на пальчик і пограти, або, якщо малюк зовсім ще малий, за нього це зробить мама - і подяки вашого малюка не буде меж.

Коли дитині близько року - він із задоволенням буде слухати і одночасно дивитися казку з улюбленими персонажами, одягненими на пальці мами або тата.

Вже з двох років дитина буде із задоволенням сам розігрувати і придумувати свої казки.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння