Гребінці Tangle Angel


Гребінці Tangle Angel - ваш незмінний помічник у догляді за волоссям

Даний унікальний предмет має ряд переваг, які виділяють його серед інших. Варто зауважити той факт, що представлене виріб є не простим гребінцем, а багатофункціональним і зручним засобом для турботи про ваших шикарних локонах.

Зроблена з натуральних і безпечних матеріалів, продукція цього типу дозволяє без перешкод розчісуватися навіть після душу. Якщо волосся важко привести в порядок, вони швидко заплутуються і не слухаються Вас, тоді Вам необхідно купити гребінець Tangle Angel . Гребінець була розроблена кваліфікованими фахівцями для забезпечення максимального комфорту під час догляду за волоссям. З перших хвилин Ви відчуєте, як міцні і в той же час м'які зубці дозволяють розплутати навіть самі неслухняні локони.

І разом з тим, розробники приділили особливу увагу гігієнічності вироби, виготовивши його з безпечної сировини. Крім цього, завдяки структурі гребінця, він легко миється і чиститься. Tangle Angel можна тримати за крила (для більшого контролю) або за ручку (для повсякденного використання).

Розмір гребінця: 19 см * 9 см

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння